ارديبهشت 15, 1403

برگ‌های بی‌خزان ـ اکبر کاظمی

in جنبش دادخواهی

by Super User

من اکبر کاظمی هستم مدت ۷‌سال در زندانهای لاهیجان، قزلحصار و اوین بودم که بیشترین…
شهریور 25, 1401

تصویب طرح شورای ملی مقاومت درباره رابطه دولت با دین و مذهب

جدایی دین و دولت نوعی نگرش سیاسی است که بر مبنای آن دین و حکومت…
شهریور 25, 1401

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد

in یاد یاران خاموش

by Super User

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد. حاج خلیل رضایی از جمله مردان بزرگی در…
شهریور 21, 1401

دیدگاه‌ها - درباره زنان نیروی تغییر

https://vimeo.com/348863476
شهریور 21, 1401

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران…

in جنبش دادخواهی

by Super User

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران ۱۳ساله گواهی تاریخی…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت دوم - #انحلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/335484029در این برنامه ارگانی را زیر ذره بین میبریم ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت اول - #انجلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/334444173سپاه پاسداران در تمامیت خودش به عنوان یک گروه تروریستی در لیست سیاه وزارت خارجه…
شهریور 19, 1401

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سراسر کشور

in جنبش دادخواهی

by Super User

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در ۳۳ سال پیش، خمینی دستور قتل‌عامی گسترده…
شهریور 19, 1401

سریال فرازها ـ قسمت چهارم ـ وحدت نیروها

https://vimeo.com/748254829
شهریور 08, 1401

عفو بین‌الملل؛ ناپدیدسازی قهری؛ رنج و آزار روانی ادامه‌دار - اشاره به…

in جنبش دادخواهی

by Super User

عفو بین‌الملل در روز جهانی قربانیان ناپدیدسازی قهری سه‌شنبه ۸ شهریور نوشت: قربانیان «ناپدیدسازی قهری»…

زوزه‌های وحشت در ولایت خامنه‌ای
پس از محکومیت دیپلمات تروریست رژیم و سه مزدور اطلاعات در دادگاه آنتورپ
و خطر به دام افتادن سایر مزدوران «محسوس و نامحسوس»
خبرگزاری بسیج دانشجویی سپاه پاسداران: با این‌که به‌دستور خامنه‌ای بالاترین سطوح نظام برای آزادی اسدی تلاش کردند مجاهدین پروژهٔ نظام برای بازگرداندن اسدی به تهران را خنثی‌سازی کردند و در نهایت روز ۱۶بهمن، شد، آنچه نباید می‌شد!
هم‌اکنون گزارشهایی هست دربارهٔ اقدامات خطرناک بعدی آنها برای اقدامی مشابه علیه سایر دیپلماتها و مرتبطان نظام که در خارج کشور محسوس و نامحسوس در حال خدمت به نظام هستند.
مجاهدین در حالی در دادگاه برچسب «تروریسم» به جمهوری اسلامی می‌زنند که همین الآن تیم‌های آشوب آنها تحت عنوان کانون‌های شورش هر شب دهها عملیات علیه مراکز امنیتی و نماد‌های ارزشی ما انجام داده و جوانان را تحریک به آشوب و بلوایی مانند آبان ۹۸ می‌کنند.
منافقین که عامل بر زمین ریخته شدن خون دست‌کم ۱۷هزار تن از بهترین نیرو‌های نظام، مخلص‌ترین بسیجیان و نیرو‌های سپاه و بسیاری از مسئولان عالی رتبهٔ نظام هستند چهره‌ای آزادیخواه از خود ارائه داده‌اند.
خبرگزاری بسیج دانشجویی سپاه پاسداران ۲۱ بهمن ۹۹:
جرم انتصابی به دیپلمات ما بمب‌گذاری در گردهمایی مجاهدین در سال ۲۰۱۸-۱۳۹۷ است. این در حالیست که نظام ضمن رد این اتهام، تأکید کرده این توطئه‌یی توسط مجاهدین و سرویس‌های غربی برای سیاه‌نمایی علیه نظام است.
کما این‌که در پروسهٔ ۲سال و نیم که از دستگیری دیپلمات ایرانی می‌گذرد، با این‌که به‌دستور خامنه‌ای بالاترین سطوح نظام برای آزادی اسدی تلاش کردند، اما با ورود گستردهٔ مجاهدین به این پرونده، هیچ‌کدام از این اقدامات و اعادهٔ حقوق نظام‌، به‌سرانجام نرسید.
مجاهدین با کادر‌های خود آن‌قدر خیره‌سرانه درِ اتاق نمایندگان پارلمانهای اروپایی را می‌زنند و اسناد ادعایی تروریسم را در رابطه با نظام اسلامی روی میز پارلمانتر‌ها می‌گذارند، که هیچ جایی برای حق‌ستانی جمهوری اسلامی باقی نمی‌گذارند.
مجاهدین در پناه دولتهای اروپایی، در شورای اروپا خیمه زده و هر روز دهها ملاقات با اعضای این شورا برگزار کرده و تصویری سیاه از ایران اسلامی‌ترسیم می‌کنند؛ به‌قول یکی از اعضای کمیسیون خارجهٔ مجلس شورای اسلامی، آنها تقریباً تمامی شورای اروپا را تبدیل به پادگان اشرف کرده‌اند!
مجاهدین آن‌قدر از طریق طیف گستردهٔ لابی‌های خود در سطوح بالای سیاسی کشور‌های اروپایی، بر روی سران کشور‌ها تأثیرگذاری می‌کنند که پروژهٔ نظام برای بازگرداندن آقای اسدی به تهران را که با نقش‌آفرینی ارگانهای انقلابی تا مرز موافقت مقامات بلژیک هم پیش رفت و در آستانهٔ اجرایی شدن بود، خنثی‌سازی کردند.
مجاهدین همزمان در آمریکا، با برخورداری دیرین از حمایت طیف گسترده‌یی از اعضای مجلس نمایندگان و سنای آمریکا توانستند از آن طرف اقیانوس نیز بر دولت بلژیک و دادگاه آنتورپ تأثیرگذاری کنند و چهره‌ای مخدوش و تیره از نظام ارائه دهند.
منافقین که خود عامل بر زمین ریخته شدن خون دست‌کم ۱۷هزار تن از بهترین نیرو‌های نظام، مخلص‌ترین و فداکارترین بسیجیان و نیرو‌های سپاه، همچین بسیاری از مسئولان عالی رتبهٔ نظام هستند، با تبلیغات مسموم چهره‌ای آزادیخواه از خود ارائه داده و در مقابل با پوشاندن مظلومیت جمهوری اسلامی، مردرندانه انگ تروریسم و نقض حقوق‌بشر هم به آن می‌زنند.
مجاهدین برای بمب ادعایی منفجر نشده، به‌مدت دو سال و نیم در اروپا، زمین و زمان را بهم دوختند، میلیون‌ها دلار خرج کردند، بسیاری از شخصیت‌های سیاسی حامی خود را به‌عنوان شاکی خصوصی بسیج کردند و با یک پروپاگاندای وحشتناک که تنها از تشکیلات خطرناک آنها بر می‌آید، در دادگاه آنتورپ بلژیک، علیه نظام لشکرکشی کردند.
مجاهدین بدون اشاره به این‌که در سال‌های ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ طی چند صد رشته عملیات تروریستی، مراکز حساس امنیتی ایران، از جمله وزارت اطلاعات، فرماندهی نیرو‌های مسلح، مقر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حتی چندین بار بیت خامنه‌ای را با خمپاره‌های ۶۰ و ۸۱ میلیمتری مورد تهاجم قرار دادند و رگبار یوزی‌ها و شلیک برتا‌های تیم‌های عملیاتی آنها سینهٔ صد‌ها تن از سربازان گمنام وزارت اطلاعات را هدف گرفت، در دادگاه مدعی «تروریسم دولتی؟!» ایران می‌شوند؛ و شوربختانه این ادعای سخیف نه‌تنها از سوی دادگاه، بلکه تلویحا از سوی دولتهای اروپایی و حتی دولت جدید آمریکا نیز پذیرفته می‌شود. تا جایی که حتی وزیر دادگستری بلژیک آشکارا از حکم دادگاه حمایت و آن را نمونهٔ استقلال قوه قضاییه معرفی می‌کند.
مجاهدین در حالی در دادگاه برچسب «تروریسم کور» به جمهوری اسلامی می‌زنند، که همین الآن تیم‌های آشوب آنها تحت عنوان کانون‌های شورش هر شب دهها عملیات علیه مراکز امنیتی و نماد‌های ارزشی نظام انجام داده و از سیمای نفاق پخش کرده و جوانان را تحریک به آشوب و بلوایی مانند آبان ۹۸ می‌کنند.
از سوی دیگر متأسفانه، در حالی که از دفتر خامنه‌ای تا نهاد‌های انقلابی با تمام توان برای خنثی‌سازی توطئه‌های مجاهدین تلاش می‌کردند، وزارت‌خارجه که ابزار‌های اصلی دیپلماسی را در دست دارد، اقدامی مؤثر برای آزادی اسدی انجام نداد و در نهایت روز ۱۶بهمن، شد، آنچه نباید می‌شد.
این را هم باید بدانیم که این اقدام دستگاه قضایی اروپا، که بی‌شک بدون پشتوانه‌ٔ دستگاه سیاسی آن نیست، نشان داد اروپا همان روباهی است که با وجود تمام وعده‌ها، سر بزنگاهها از پشت به جمهوری اسلامی خنجر می‌زند. همان که خامنه‌ای با پیش‌بینی هوشیارانهٔ همیشگی خود فرمودند: «به اروپا نمی‌شود اعتماد کرد و برایش احترام گذاشت» (۱۹بهمن۱۳۹۷).
حکم دادگاه آنتورپ نشان داد تا زمانی که مجاهدین در میز معادلات سیاسی ایران بازیگر باشند، نباید انتظار هیچ‌گونه گشایش سیاسی و دیپلماتیک داشت، چرا که آنها با قدرت وحشتناک پروپاگاندا و سیاه‌نمایی که علیه نظام دارند، نمی‌گذارند در مناسبات ایران با غرب و در نتیجه در لغو تحریم‌ها گشایشی بشود.
این را هم بدانیم، این رویهٔ شوم مجاهدین است که وقتی دستاوردی دارند، آن را به تبدیل به سکویی برای ضربات و توطئه‌های بعدی به نظام می‌کنند و در این مسیر از هیچ چیز فروگذار نمی‌کنند؛ و هم‌اکنون گزارشهایی هست دربارهٔ اقدامات خطرناک بعدی آنها برای اقدامی مشابه علیه سایر دیپلمات‌های نظام و مرتبطان جمهوری اسلامی که در خارج کشور، محسوس و نامحسوس در حال خدمت به نظام هستند؛ بنابراین جا دارد وزارت‌خارجه، دولت و تمامی دستگاه دیپلماسی ایران، به‌جای انفعال و صرفاً اعتراضهای مرسوم، با تمام توان در مقابل حکم غیرقانونی و ضدانسانی دادگاه بلژیک بایستند، هر چه بیشتر تلاش‌های مجاهدین را رسوا کنند و با تهاجم همه‌جانبهٔ سیاسی، زمینهٔ دستاورد‌های قضایی را برای نظام به‌دست آورده و اسدالله اسدی را به ایران بازگردانند؛ و این را هم بدانند که در صورت ادامهٔ انفعال، باید در مقابل دانشجویان انقلابی پاسخگو باشند (خبرگزاری بسیج دانشجو ۲۱بهمن۹۹).
کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت
در پی اعتراف صریح آخوند علوی وزیر اطلاعات رژیم مبنی بر این‌که وزارت بدنام سرنخ شیطان‌سازی و تروریسم و همهٔ لجن‌پراکنی‌ها و فیلمسازی علیه مجاهدین را در دست دارد، کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت به، محمدرضا روحانی، ایرج مصداقی، اسماعیل یغمایی، عفت و عاطفه اقبال و یک دوجین مزدور که از سرنوشت مهرداد عارفانی و نسیمه نعامی و امیر سعدونی و باطل شدن تابعیت و پاسپورت‌های آنها وحشت کرده‌اند هشدار داد که از آخر و عاقبت آنها عبرت بگیرند
l فرافکنی و شعربافی و نویسندگی و یقه‌درانی علیه اسلام دیگر اثر ندارد و باید بگویند چی و چند و چگونه گرفتند. بازخواست از مجاهدین به‌خاطر نفوذی‌های وزارت اطلاعات، نعل وارونه و دیدن خود در آئینه دادگاه و ترفند لو رفته وزارت بدنام برای سفیدسازی مأموران پیشانی سیاه است
lدادگاه بیش از ۴۵۰ هزار یورو از پول‌هایی را که وزارت اطلاعات به آن ۳ مزدور پرداخته بود ضبط کرد و اسامی بسیاری مزدوران دیگر در دفترچه سبز دیپلمات بمب‌گذار آمده است
lمجاهدان خلق احسان و طاهر اقبال در خرداد گذشته مراودات عفت و عاطفه اقبال با حمید مقصودی مقاطعه‌کار سپاه پاسداران و اطلاعات رژیم ولایت فقیه را افشا و برای شهادت دادن در برابر هر دادگاهی اعلام آمادگی کردند.
(نه می‌بخشیم، نه فراموش می‌کنیم. زمان برای عدالت فرا می‌رسد. طاهر و احسان اقبال)
lسایت حوزوی مؤسسه رهیافتگان اسلام نبوی در ۹ خرداد ۹۹ نوشت: این‌که وزیر محترم اطلاعات با کارهای شبانه‌روزی خود برخی توابین منافقین مانند سلطانی، خدابنده، عزتی، حسینی، یغمایی، کریمدادی، مصداقی، پورحسین را استخدام کرده با انرژی‌گذاری کلان و البته تأمین مالی توابین را به رویارویی روانی با خود مجاهدین می‌کشاند بسیار عالیست اما آیا کافیست؟کافی نیست به همان علت که در نهایت خود مقام معظم رهبری زنگ‌های خطر اندیشه التقاطی را به صدا درآوردند
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
آبان 23, 1402

فرار به جلو فاشیسم دینی تلاش مذبوحانه برای گریز از عواقب جنایت…

in اخبار

by Super User

 https://vimeo.com/883757989 فرار به جلو فاشیسم دینی تلاش مذبوحانه برای گریز از عواقب جنایت تروریستی سایت…
فروردين 14, 1403

مصاحبه اینفوبائه با آلخو ویدال کوادراس درباره سوءقصد تروریستی ۱۸ آبان ۴۰۲…

 https://vimeo.com/929632478 رئیس کمیتهٴ بین‌المللی در جستجوی عدالت: من شک ندارم که حمله از سوی رژیم…
شهریور 14, 1402

کنفرانس قیام مردم ایران برای یک جمهوری دموکراتیک ـ سخنرانیهای ادوارد سولنس،…

https://vimeo.com/858758632ادوارد سولنس وزیر پیشین محیط‌ زیست ایسلند: بی‌توجهی رژیم به‌حفظ محیط‌ زیست سلامت نسل امروز…
آبان 09, 1402

اردن از آمریکا خواستار سامانه دفاعی موشکهای "پاتریوت" شد #سر_مار_در_تهران_است #انحلال_سپاه_پاسداران #ایران

in اخبار

by Super User

مقامات اردن به‌دلیل تداوم جنگ در منطقه، از آمریکا برای تأمین امنیت مرزها درخواست کمک…
ارديبهشت 16, 1403

«دون کیشوت‌های قابل ترحم»!

in مقاله ها

by Super User

آنچه امروزه در خیابانهای تهران و دیگر شهرهای ایران می‌گذرد، صحنهٔ جنگی عمیق، همه‌جانبه و…
شهریور 22, 1401

راهی که آمدیم- قسمت ۹۱- اشرف تحت حفاظت آمریکا طبق کنوانسیون چهارم…

اشرف تحت حفاظت آمریکا طبق کنوانسیون چهارم ژنو (جنگ سیاسی آمریکا علیه مجاهدین، جنگ نرم…
خرداد 16, 1402

خیزش آبدانان، اعتراض به‌قتل بامشاد سلیمانخانی با شعار مرگ بر خامنه‌ای، بزرگداشت…

in قیام و خیزش

by Super User

خیزش آبدانان، اعتراض به‌قتل بامشاد سلیمانخانی با شعار مرگ بر خامنه‌ای، بزرگداشت او و اعتصاب…
مهر 16, 1402

گزارش دبیرکل ملل متحد به مجمع عمومی در مورد نقض فاحش #حقوق‌_بشر…

in اخبار

by Super User

دبیرکل ملل متحد طی گزارشی به مجمع عمومی در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران به…
ارديبهشت 08, 1401

جنبش برابری و الگوی پیش رو

in مقالات

by Super User

ارديبهشت 13, 1399

بزرگداشت معصومه جوشقانی در اشرف 3 اردیبهشت 1399

https://www.youtube.com/watch?v=etbPQJMKWdk
مرداد 26, 1399

برنامه ماتریس «خبرنگاران دوست» در خدمت رژیم آخوندی

in سریال ها

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=oaRfJbiuDjQ
ارديبهشت 01, 1402

فعالیت کانون‌های شورشی در شهرهای میهن با شعار: درود بر رجوی تنها…

in کانونهای شورشی

by Super User

فعالیت کانون‌های شورشی در شهرهای میهن با شعار درود بر رجوی تنها راه قیام و…
مهر 08, 1402

کنفرانس در برلین با حضور نمایندگان پارلمان فدرال در حمایت از قیام…

روز پنجشنبه ششم مهرماه کنفرانسی با عنوان «برای یک جمهوری دموکراتیک در ایران مبتنی بر…
آذر 16, 1402

#ایران - #حقوق_بشر در ایران اولین قربانی جنگ افروزی خامنه ای همراه…

in دیدگاهها

by Super User

https://youtu.be/PvwybA1EibY این روزها شاهد افزایش سرکوب و اعدام به طور خاص اعدام زندانیان سیاسی هستیم.…
خرداد 11, 1403

فاکس نیوز: انتقاد شدید به سازمان ملل به‌دلیل برگزاری مراسم برای رئیسی…

in اخبار

by Super User

فاکس نیوز پنجشنبه ۱۰خرداد نوشت: هیأت نمایندگی آمریکا در واکنش به جلسه سازمان ملل برای…
ارديبهشت 01, 1399

ترانه ترکی چال عاشیق

in شعر و ترانه

by Super User

https://vimeo.com/409411740
خرداد 03, 1401

کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان توسط مقاومت ایران (شماره ۶)

کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان توسط مقاومت ایران (شماره ۶) لیست اسامی ۱۲میلیون زندانی…
تیر 10, 1400

پیش به سوی ایران آزاد

in پیش از کهکشان

by Super User

https://vimeo.com/569369877
آذر 18, 1399

نیوزبلاد- بلژیک: اسدی در سفارت رژیم در وین شبکه‌یی از جاسوسان و…

in دادگاه سوئد

by Super User

نیوز بلاد - بلژیک: اسدی در سفارت رژیم در وین شبکه‌یی از جاسوسان و خبرچین‌ها…
دی 28, 1402

افزایش نگرانی‌ها در حکومت آخوندی نسبت به نمایش انتخابات گفتگو با زینب…

in تحلیل

by Super User

https://vimeo.com/903825939 انتخابات رژیم آخوندی نزدیک است و هر روز شاهد ابراز نگرانی‌های سران حکومت از…
ارديبهشت 16, 1403

بلینکن: تمرکز ما روی بزرگترین تهدید کننده ثبات و امنیت منطقه است؛…

in اخبار

by Super User

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا روز ۱۳ اردیبهشت در نشست شورای همکاری خلیج‌فارس درباره تهدیدات…
آذر 16, 1402

#ایران - چگونه جنگ افروزی خامنه ای در جهان بر ملا شد؟…

in دیدگاهها

by Super User

https://youtu.be/GwLxHGWw6Loپس از جنگ‌افروزی خامنه ای در غزه، مماشات گران به نفع رژیم موضع گرفتند که…
خرداد 22, 1399

بزرگداشت مرجان میدان شهیدان اشرف 3

in یاد یاران خاموش

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=YeRxK2RMRr0
فروردين 25, 1403

ژنرال وسلی کلارک: آخوندها علیه مردم ایران هستند

in اخبار

by Super User

ژنرال وسلی کلارک، فرمانده کل سابق نیروهای آمریکایی در اروپا و فرمانده سابق ناتو، در…
خرداد 14, 1402

سه نوجوان، سه ابوالفضل که نامشان در میان ستاره های شهیدان قیام…

سه نوجوان، سه ابوالفضل که نامشان در میان ستاره های شهیدان قیام سراسری ۱۴۰۱ می…
ارديبهشت 29, 1400

یاران حسین (ع) – پیش‌آهنگ

در روزهای محرم، در حالی‌که کاروان عاشورا گام به گام به کربلا نزدیک می‌شود، یاد…
آبان 15, 1402

جنون گاوی و غیظ و کین امام جمعه خامنه‌ای در قم علیه…

in اخبار

by Super User

جنون گاوی و غیظ و کین امام جمعه خامنه‌ای در قم علیه مجاهدین پس از…
شهریور 05, 1402

بیانیه کمیته ایتالیایی پارلمانترها برای ایران آزاد: سران رژیم #ایران باید در…

in اخبار

by Super User

https://vimeo.com/857616600با نزدیک شدن به سالگرد کشته شدن مهسا امینی و موج اعتراضات ناشی از آن،…
شهریور 01, 1402

تاونهال: بایدن و بلینکن در برابر باج‌خواهی رژیم ایران تسلیم شدند -…

in اخبار

by Super User

استراون استیونسون در مطلبی درباره باج دادن آمریکا به رژیم آخوندی به ازاء آزادی زندانیان…
شهریور 21, 1402

جاودانگی و جان فدا کردن قهرمان پیشتاز مجاهد خلق، فرمانده جعفر سهیلیان…

جاودانگی و جان فدا کردن قهرمان پیشتاز مجاهد خلق، فرمانده جعفر سهیلیان در سانحه حین…
فروردين 20, 1403

کشته شدن دو مأمور جنایتکار انتظامی در زاهدان توسط افراد مسلح

in قیام و خیزش

by Super User

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) در درگیری با افراد مسلح در زاهدان، دو…
ارديبهشت 01, 1403

۳۰فروردین ۱۳۵۱ شهادت نخستین گروه از مرکزیت سازمان مجاهدین خلق ایران به…

۳۰فروردین ۱۳۵۱ شهادت نخستین گروه از مرکزیت سازمان مجاهدین خلق ایران به حکم شاه و…