دی 20, 1400

اجلاس میاندوره‌یی #شورای_ملی_مقاومت #ایران ـ ۶ و ۷دی ۱۴۰۰

اجلاس میاندوره‌یی شورای ملی مقاومت در روزهای۶ و۷ دی۱۴۰۰ با حضور خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور…
دی 26, 1399

جلسه فوق‌العاده شورای ملی مقاومت در کشورهای مختلف جهان با مجاهدین در…

جلسه فوق‌العاده شورای ملی مقاومت در کشورهای مختلف جهان با مجاهدین در اشرف۳ با حضور…

اجلاس سه روزه شورای ملی مقاومت ایران که از پنجشنبه ۲مرداد آغاز شده بود و در۴۴ نقطه در ۱۱کشور فرانسه، آلمان، انگلستان، آمریکا، سوئد، نروژ، اطریش، هلند، بلژیک، ایتالیا و آلبانی جریان داشت، ساعت دو و نیم بامداد یکشنبه ۵مرداد به‌پایان رسید.
سخنان ۵۰تن از اعضای شورا در روزهای آینده به اطلاع هموطنان خواهد رسید.
اجلاس شورا با حضور۸۲تن از ناظران و سخنرانی برخی از آنان برگزار شد.
خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران در سخنرانی خود خاطرنشان کرد شورا در این ۴۰سال بالاترین و مؤثرترین نیروی مبارز ضد رژیم ولایت فقیه بوده و بالاترین رنج و رزم و خون و فدا را داشته و با تمام توان به‌سوی سرنگونی و حاکمیت جمهور مردم به جای حاکمیت آخوندی به پیش می‌رود.
خانم رجوی تأکید کرد شورا کماکان به‌دور از هر گونه تنگ‌نظری و پافشاری بر مواضع و برنامه و مصوبات خود به‌جبهه همبستگی ملی برای سرنگونی استبداد مذهبی فراخوان می‌دهد و آماده همکاری با همه نیروهای جمهوری‌خواهی است که با نفی کامل نظام ولایت فقیه برای استقرار یک نظام سیاسی دموکراتیک و مستقل و مبتنی بر جدایی دین از دولت، مبارزه می‌کنند.
سایت مجاهد گزارش اجلاس شورا و سخنان خانم رجوی و اعضای شورا و ناظران را پس از دریافت از دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران به اطلاع هموطنان خواهد رساند.
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
تیر 03, 1399

زیر ذره بین - اثر پروانه ای

in در جهان

by Super User

https://vimeo.com/446140380